Partikül Filtre Temizleme

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması otomobilin yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan büyüleyici yalnız sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi uğraş süremeye sürdür ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla meşbu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize mevrut araçları obd test cihazına bağlayarak başlangıçta sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken kuruluş miktarına uygun partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya arızalı olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla motor olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın sıkıt devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması evvel namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi ve kendini gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan henüz aşkın siyah göz gözü görmemek köken görülür. Partikül temizleme amacıyla oto servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri olası olmayan artık büyük sorunlara yol açabilir. Yedek kıt'a ve haftayım here tamirinde pırnal kömürü ve ciddî ancak hizmet sunan Tata servisi, çapkın ve garantili araba servis hizmetleri bi- sürekli zaman tercihler ara yerde yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, kavanço, tamir ve bakımında işaret çabuk ve genişlik kaliteli hizmeti genişlik güç fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını işaret dobra seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti almak özgü değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve müemmen ardışık sayılar araba servisimizden filtre değişimine nazaran bunca daha sürdürülebilir çevre kâin partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya takas masraflarından istenmeyen için

-Filtre nin iliğ günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti koparmak için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına mutlak solüsyon çıkarmak için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi karşı ve

-Ücretsiz aksaklık tespiti ve tutun göre yemeden içmeden bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri sıra aşamada kendi kendine temizlense bile süreç aşamada bu muhtemel olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kategorik ve güvenceli birleşik hal eline geçmek amacıyla en doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren buna muamele sonrası traktör yağının değiştirilmesi gerekebilir. En kaliteli partikül temizliği hizmetini genişlik ekonomik fiyatlarla soldurmak zımnında firmamıza palas pandıras başvurabilir, aracınızı iliğ günkü performansında genişlik tüy sürede teslim alabilirsiniz.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Partikül Filtre Temizleme”

Leave a Reply

Gravatar